Keywords:
KATEGORITE

Gome Ufo Spinner Keyroad

Disponueshmëria: Ka gjëndje

QUICK OVERVIEW

Kodi: KR971706

100.0 L

Compare
Kategoritë: , Etiketat: , , ,

Përshkrim

Gome Ufo Spinner!

Marka: Keyroad!

Rrotullohet 180 Grade!

PVC free!

Gome e bute!

Fshin lehtesisht lapsin nga letra pa lene njolle ne flete dhe pa e gervishtur ate!

Cilesi e larte!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gome Ufo Spinner Keyroad”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »