Përshkrim

Hapese vrimash me 2 vrima!

Marka: Spree!

E disponueshme ne ngjyre te zeze, blu dhe pink!

Mund te kape njekohesisht deri ne 10 faqe!

Metalike!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.