Përshkrim

Brenda kësaj çante të bukur Barbie do të gjeni gjithçka që ju nevojitet: lloje të ndryshme rruaza, varese Barbie dhe fjongo.
Një komplet që mund ta merrni me vete kudo që të shkoni.

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.