Përshkrim

Canta E Bukurise per vajza, e cila përmban disa aksesorë kozmetike si tharëse flokësh, buzëkuq, rrathë, unaza, shishe parfumi etj. si dhe afishe të paketuara në valixhe 22x17x10cm.
Projektuar me një dizajn të bukur dhe atraktiv me një valixhe që mund të përdoret si një tryezë per dizajnimin e veshjeve.

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.