Përshkrim

Seti plasteline me forma!

Marka: Nova Color!

Seti perbehet nga 4 plastelina me ngjyre te verdhe, jeshile, te kuqe dhe blu ne gramature 130 gr secila nga ngjyrat dhe 18 forma te ndryshme te cilat ndihmojne femijet tuaj te zhvillojne kreativitetin dhe te stimulojne imagjinaten e tyre!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!

Pas perdorimit, rekomandohet qe gotat me plastelina te mbyllen mire ne menyre qe plastelinat te mos thahen!

Nuk ngjitet ne duar dhe ne rrobe!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.