Përshkrim
ERGONOMIC STABILO GREEN lapsa druri me ngjyra- janë lapsa gjashtëkëndore te cilet janë perfekte për fëmijët në çdo kohë dhe kudo.
CILESI E LARTE Prodhuar nga 100% dru dhe me veshje mat ,e kontrolluar nga rregjistruar FSC .
SHKRIM PRECIZ- Këto janë lapsa me ngjyra të kualitetit të lartë që kanë maje në diametër 3mm
PROJEKTIMI UNIK I STABILO GREEN- lapsa me ngjyra kanë dizajn të veçantë për duart e vogla të fëmijëve pa ndjenjën e sikletit.
Lapsat e mrekullueshem jane me ngjyra të forta të shkëlqyera në paketime prej 12, 18 dhe 24 cope.
Lapsat mprehen lehtesisht!
Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.