Përshkrim

Një dizajn klasik i pakrahasueshëm – që nga viti 1971
Teknologjia STABILO Anti-Dry-Out: 4 orë mbrojtje nga tharja për punë të koncentruar
I vetmi theksues i disponueshëm në 9 ngjyra tërheqëse fluoreshente
2 gjerësi rreshtash 2 + 5 mm – ideale për të theksuar tekste të madhësive të ndryshme, si dhe për të vizatuar linja me trashësi të ndryshme
Rimbushëse
Bojë me bazë uji
Me kosto të ulët dhe të lehtë për t’u rimbushur
Cilësia e fortë e ndërtimit do të thotë se maja do të zgjasë për një kohë shumë të gjatë

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.