Përshkrim

Një enigmë super e ndritshme me 60 pjesë
Me gurë të çmuar ngjitës – Me të vërtetë shkëlqen
Aftësi të shkëlqyera manuale dhe koordinim sy-dorë – Kreativiteti dhe imagjinata – Kurioziteti dhe aftësitë e vëzhgimit – Dekodimi i imazhit
Bërë nga materiale me cilësi të lartë.
lisciani është një kompani arsimore mbarëbotërore që ka projektuar dhe prodhuar pajisje lojrash – të cilat përmirësojnë jetën e fëmijëve – për më shumë se 30 vjet.

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.