Përshkrim

Bojra tekstile!

Paketimi perbehet nga 6 ngjyrat baze dhe secila nga ngjyrat kane sasine 25 ml!

Nga kombinimi i ngjyrave me njera-tjetren perfitoni edhe ngjyrat e tjera!

Jo toksike!

Rekomandohet qe rrobat te lahen me 40 Grade dhe procesi i hekurosjes te behet duke e kthyer rroben mbrapsht!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.