Përshkrim

Çanta shpine me dy ndarje Seven SJ Gang Ever është e përkryer për ngarkesa të mëdha.
Pjesa e poshtme e integruar me mbështetësen e mbushur dhe të paraformuar të Ergosystem jep rehati maksimale kur vendoset mbi shpatulla dhe e mban më të qëndrueshme të gjithë përmbajtjen brenda.

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.