Përshkrim

Prefese  + gome!

Marka: Keyroad!

Prefesja me 2 vrima (per 2 madhesi te lapsit) dhe me depozite!

Goma e bardhe, e bute qe nuk e gervisht fleten!

Me dizenjo interesante!

Cilesi e larte!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.