Përshkrim

PREFESE ME 1 VRIME ME VARJE SET 3 COPE KR970530
• Material pa PVC, ekologjik miqësor
• Dizajn i hollë i përsosur për kuti lapsash
• Teh me cilësi të ngushtë dhe i lehtë për t’u mprehur
• 3 copë/kartë flluskë

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.