Përshkrim

Set me forma per plasteline!

Marka: Nova Color!

Seti perbehet nga 15 cope forma te ndryshme per plastelina!

Set kreativ dhe argetues!

Nxit dhe stimulon imagjinaten dhe kreativitetin e femijes tuaj!

E rekomandueshme per femije mbi moshen 3 vjec!

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.