Përshkrim

Rollerball i zgjuar dhe elegant në të zezë me stampa argjendi.
Rehati e përmirësuar e shkrimit falë sipërfaqes së butë në të gjithë boshtin.
Cilësi gjermane nga materiali që nuk rrëshqet nga industria e makinave.
Sistem boje falas për shkrim të lehtë pa gërvishtje.
E disponueshme në ngjyrë të zezë, blu, të kuqe, jeshile, jargavan dhe bruz.
Majë e imët për saktësi të tilla si linjat ose vizatimet e diagrameve. Majë mesatare për shkrim të qetë dhe të shpejtë.
Dizajn kundër rrokullisjes.
Kapëse metalike për lëvizshmëri të përmirësuar.

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.