Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Kalkulator Desktop WR-3000

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi:WR3000

2,000.0 L

Compare

Pershkrimi

Makine Llogaritese Shkencore me 12 numra ne Ekran
Rezistente ndaj Ujit dhe Pluhurit
Bateri ose energji diellore
Ekran i madh LCD
Butona të mëdhenj gome
Kornizë mbeshtjellese me siperfaqe prej gome
Funksionet Tatimore

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Kalkulator Desktop WR-3000”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Translate »