Përshkrim

Dizajn ergonomik.
Kapje e lehtë.
Përdorim i përshtatshëm.
Teh çeliku me aliazh me cilësi të lartë për përdorim afatgjatë.
Mprehje e shpejtë dhe e mprehtë.
Materiali: plastikë.
Madhësia: 48×38 mm.

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.