Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Stilolaps Schneider K15

Disponueshmëria: Ka gjëndje

Parje e shpejtë

Kodi:2229

50.0 L

Compare

Pershkrimi

  • Stilolaps i hollë me stil me maje dhe buton shtypjeje metalike.
  • Dizajn popullor që eshte shitur në mase.
  • Ngjyra te larmishme te trupit te stilolapsit.
  • Rezerve e zevendesueshme Medium (M), i papërshkueshëm nga uji sipas standardit të bojës ISO 12757-2.
  • Ngjyre: Blu, E zeze

        Schneider K15 Pen

  • Slim ballpoint pen with sturdy metal clip and metal push button.
  • Popular design that has sold in millions.
  • Replaceable refill Medium (M), waterproof according to ink standard ISO 12757-2.
  • Colour: Blue, Black

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Stilolaps Schneider K15”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »