Përshkrim

Rollerball me cilësi të lartë në 4 ngjyra të ndryshme stilolapsash dhe boje
Teknologji progresive e bojës së lëngshme
Shkrim i qetë dhe pa njolla
Sipërfaqe jo rrëshqitëse për kapje të rehatshme
Shkrim i saktë i dorës, pavarësisht nga cilësia e letrës
Gjerësia e linjës 0,5 mm, ofrohet për përdorimet më të përgjithshme rreth shtëpisë, shkollës ose zyrës

Informacion shtesë
Ngjyra

blu, e zeze, e kuqe, e gjelber

Përshtypje (0)
Vlerësimet

0.0

0 Vlerësimet e produkteve
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Komentoni këtë produkt

Ndani mendimet tuaja me klientët e tjerë

Shkruaj një vlerësim

Përshtypje

Nuk ka ende komente.