Fjalët kyçe:
KATEGORITE

Cante shkolle MIKRO/POLO

Disponueshmëria: Ka gjëndje

1,300.0 L

Compare

Pershkrimi

Cantat e shkolles ne modelin e Micro/Polo vijne te dizenjuara ne ngjyra te ndryshme dhe ne modele te ndryshme per nxenes te cdo moshe!

Cantat jane shume praktike dhe kane madhesi te ndryshme!

 

Vleresimet

Nuk ka asnje vleresim.

Bëhuni i pari që vlerësoni “Cante shkolle MIKRO/POLO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Perkthe »